در حال بارگذاری ...

سوییچ صنعتی

تجهیزات صنعتی شبکه به‌منظور اشتراک‌گذاری اطلاعات و امکانات مابین کنترلرها و تجهیزات به کار می‌رود. تجهیزات صنعتی شبکه یک مسیر یا گذرگاه جهت تبادل دیتا ایجاد می‌کند. این مسیر همانند یک جاده برای عبور اتومبیل‌ها می‌باشد، با این تفاوت که در شبکه صنعتی، دیتا تبادل می‌شود. پروتکل یک شبکه نحوه کد دهی دیتا و چگونگی ارسال و دریافت و سایر موارد مرتبط با آن را مشخص می‌کند. تا قبل از ابداع شبکه‌های صنعتی اطلاعات از سنسورها و عملگرها با سیم‌کشی مستقیم به کنترلر منتقل می‌گردید اما با ابداع تجهیزات صنعتی شبکه و استفاده از آن‌ها این امکان به وجود آمد که سیگنال‌های الکتریکی ابتدا به دیتا تبدیل‌شده و این دیتا توسط این تجهیزات به کنترلر منتقل گردد. تصور کنید، در یک واحد صنعتی، چندین خط تولید وجود دارد و این خطوط نیاز دارند تا اطلاعاتی را بین دیگر کنترلرها ( مثلاً PLCها) و سیستم‌های مانیتورینگ انتقال دهند، طبیعتاً باید برای انتقال این حجم از اطلاعات از شبکه و پروتکل‌های مختلف استفاده کرد.

سوییچ 8 پورت صنعتی
FSW-IMG82X-P
FSW-IMG82X-P
FSW-IMG42X-P
FSW-IMG42X-P
FSW-IMG162X-P
FSW-IMG162X-P
FSW-IMG42X-P
FSW-IMG82
FSW-IMG42X-P
FSW-IMG42
FSW-IMG162X-P
FSW-IMG164
FSW-IMG82-P
FSW-IMG82-P
FSW-IMG42-P
FSW-IMG42-P
FSW-IMG164-P
FSW-IMG164-P

با توجه به شرایط مدیریت، سوئیچ های شبکه به سه دسته طبقه بندی می شوند : سوئیچ های غیر مدیریتی، سوئیچ های مدیریتی وسوئیچ های تحت شبکه (هوشمند) که شما بر اساس اندازه ی شبکه و میزان کنترلی که می خواهید بر روی شبکه تان داشته باشید سوئیچ مناسب با شبکه تان را انتخاب می کنید.

سوییچ های اترنت صنعتی اتصال شبکه را بین محیط صنعتی و application های شرکت های کسب و کار فراهم می کندو برای استفاده صنعتی ساخته شده اند.سوئیچ های صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در دماهای بسیار بالا و موقعیت های سخت و در چند موقعیت مکانی از طبقات شرکت گرفته تا کنترل ترافیک دوام بیاورند و قرار بگیرند.

سوییچ های صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که در سخت ترین محیط های کاری مقاومت کنند ، با خط تولید گسترده و تنظیمات پورت انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از برنامه های کنترل صنعتی. با توسعه سریع قدرت ، متالورژی ، پتروشیمی ، حفاظت از محیط زیست ، حمل و نقل ، ساخت و ساز و سایر صنایع ، تقاضا برای سوئیچ های اترنت صنعتی نیز در حال افزایش است.

باکس هوشمند ارتباطی فارنتک

باکس هوشمند محیط بیرونی فارنتک با استفاده از تجهیزات صنعتی جهت کارکرد در شرایط و محیط های سخت طراحی گردیده است .تجهیزات این باکس تماما ماژولار بوده و این امکان را به کاربر میدهد تا بر اساس نیاز و شرایط موجود، بتواند از قابلیت های آن استفاده نماید.

باکس هوشمند فارنتک از طریق یک نرم افزار مدیریتی تحت شبکه امکانات زیر را در اختیار اپراتور قرار میدهد:

  • امکان ثبت IP برای هرباکس ایستگاه
  • مانیتورینگ پهنای باند شبکه و آلارم ها
  • تعریف کاربر و ایجاد سطح دسترسی به آن
  • ثبت و روِیت تمامی فعالیت های اپراتور و …
  • امکان طراحی دیاگرام ارتباطی شبکه
  • امکان ثبت موقعیت جفرافیایی باکس ایستگاه در صورت استفاده از ماژول GPS
  • کنترل و مدیریت تجهیزات متصل شده به این باکس از طریق پروتکل SNMP

باکس هوشمند ارتباطی فارنتک

  • طراحی حرفه ای

طراحی پنل اصلی زیرین بدون کابل های متفرقه داخلی ، جهت عبور کابل و اتصالات به منظورسهولت در نصب، نگهداری و سرویس قطعات در پنل پشت و دور از دسترسی.

  • سفارشی سازی

نصب آسان اسلت کارت ها، امکان نصب کارت ماژول کنترل دوربین چرخشی و همچنین IO در صورت نیاز بدون تغییر در ساختار ماژول اصلی

  • قابلیت خاص

سوییچ اصلی هوشمند با قابلیت Gateway و Wireless و 5G/4G و صاعقه گیر بصورت کارت ماژولار . پشتیبانی از پروتکل bus، درگاه سریال و برد کنترل نقاط از پیش تعریف شده دوربین های دام چرخشی و همچنین بروز رسانی از راه دور نرم افزار باکس

Media convertor

PoE splitter

waterproof poe splitter

poe splitter

 

PoE splitter

ماژول فیبر نوری و ماژول SFP به طور کلی یک ماژول تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال های نوری بوده که کاربردهای متعددی دارند.

ماژول فیبر نوری و ماژول SFP امروزه مهمترین کاربردی که دارند انتقال داده‌ها است؛ حال اگر شما هم تمایل دارید بدانید ماژول فیبر نوری و ماژول SFP چه کاربرد هایی دارند و با این نوع ماژول ها بیشتر آشنا شوید و حتی در مورد کاربرد آنها و مزایای استفاده از این ماژول ها اطلاعات جامع کسب کنید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

ماژول SFP یکی از انواع ماژول‌ها است برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ماژول می تواند مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری ده ها کیلومتر افزایش دهد با این حال در حال حاضر استفاده های زیادی دارد. به همین دلیل می توان گفت ماژول فیبر نوری و ماژول SFP جهت انتقال اطلاعات در فواصل طولانی مورد استفاده قرار می گیرد و می توانند در مسافت های دور بسیار کاربردی باشند.

سامانه مدیریت تجهیزات بصیر (ECS)

سیستم مدیریت تجهیزات بصیر

سیستم مدیریت تجهیزات بصیر ، سامانه ای یکپارچه به منظور ثبت، کنترل و ردیابی کلیه دستگاهها، تجهیزات و گزارشات، خرابی ها، رفع عیب ها، سرویس های ادواری است.این سامانه کلیه ی فعالیت ها و رخدادهای انجام شده در این مراکز را بصورت منظم، دقیق و قابل استناد جهت هر نوع پیگیری ثبت و ضبط می نماید و …

برای دیدن مشخصات کامل سامانه مدیریت تجهیزات بصیر (ECS) کلیک کنید