دستگاه مدل FSW-IMG82 یک سوییچ 8 پورت base-T 1000/100/10* 8 صنعتی مدیریتی است که دارای 2 پورت SFP از نوع 2.5GBase-X می باشد ، این مدل سویچ از طریق طراحی مدار خنک کننده بدون فن، قادراست در دمای محیط با محدوده وسیع کار کند، سطح حفاظت بالا و سایر فن آوری ها، کارکرد در دمای بالا یا پایین و همچنین حفاظت از صاعقه و سایر استانداردهای برجسته صنعتی را دارا می باشد.

این سوئیچینگ یکپارچه، با بهره گیری از پروتکل های مختلف و مهم ، به طور همزمان از چند اترنت عمومی پشتیبانی می کند. این مدل با فناوری حفاظت (ERPS) از پروتکل Ringانعطاف پذیری شبکه را تا حد زیادی افزایش داده و قابلیت اطمینان و امنیت شبکه صنعتی را بالا برده است. با دارا بودن این قابلیت ها، از این مدل می تواند در حمل و نقل ریلی، شهر ایمن، حمل و نقل هوشمند، و سیستم های نظارت در فضای باز و سایر محیط هایی با شرایط سخت جوی استفاده کرد.

سوییچ 8 پورت صنعتی مدیریتی

دستگاه  مدل  FSW-IMG82 یک سوییچ 8 پورت base-T 1000/100/10* 8 صنعتی مدیریتی است که دارای 2 پورت SFP از نوع 2.5GBase-X  می باشد ، این مدل سویچ از طریق طراحی مدار خنک کننده بدون فن، قادراست در دمای محیط با محدوده وسیع کار کند، سطح حفاظت بالا و سایر فن آوری ها، کارکرد در دمای بالا یا پایین و همچنین  حفاظت از صاعقه و سایر استانداردهای برجسته صنعتی را دارا می باشد.

 این سوئیچینگ یکپارچه، با بهره گیری از پروتکل های مختلف و مهم ، به طور همزمان از چند اترنت عمومی پشتیبانی می کند.  این مدل با فناوری حفاظت  (ERPS)  از پروتکل  Ringانعطاف پذیری شبکه را تا حد زیادی افزایش داده و قابلیت اطمینان و امنیت شبکه صنعتی را بالا برده است. با دارا بودن این قابلیت ها،  از این مدل می تواند در حمل و نقل ریلی، شهر ایمن، حمل و نقل هوشمند، و سیستم های نظارت در فضای باز و سایر محیط هایی  با شرایط سخت جوی استفاده کرد.

در محیط های صنعتی، یک نیازی وجود دارد که باید سوئیچ ها نیازی مشخص آماده شوند. سوئیچ های صنعتی علی الخصوص برای اتصالات متفاوت شبکه همچون توزیع انرژی در شعبه های الکتریکی و همچنین نظارت و کنترل عملکرد دوربین های امنیتی استفاده می شوند.

سوئیچ های اترنت صنعتی اتصال شبکه را بین محیط صنعتی و application های شرکت های کسب و کار فراهم می کندو برای استفاده صنعتی ساخته شده اند.سوئیچ های صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در دماهای بسیار بالا و موقعیت های سخت و در چند موقعیت مکانی از طبقات شرکت گرفته تا کنترل ترافیک دوام بیاورند و قرار بگیرند.

برای دیدن سوئیچ های صنعتی PoE کلیک کنید.

[table “11” not found /]