دستگاه  مدل  FSW-IMG164-P یک سوییچ صنعتی PoE 16 پورت base-T 1000/100/10* 8 مدیریتی است. این دستگاه دارای 4 پورت SFP از نوع 2.5GBase-X  می باشد. این سویچ از طریق طراحی مدار خنک کننده بدون فن، قادراست در دمای محیط با محدوده وسیع کار کند. سطح حفاظت بالا و سایر فن آوری ها، کارکرد در دمای بالا یا پایین و همچنین  حفاظت از صاعقه و سایر استانداردهای برجسته صنعتی را دارا می باشد.

سوییچ صنعتی PoE یکپارچه، با بهره گیری از پروتکل های مختلف و مهم ، به طور همزمان از چند اترنت عمومی پشتیبانی می کند.

این مدل با فناوری حفاظت (ERPS) از پروتکل Ringانعطاف پذیری شبکه را تا حد زیادی افزایش میدهد. این دستگاه قابلیت اطمینان و امنیت شبکه صنعتی را بالا برده است. با دارا بودن این قابلیت ها، از این مدل می توان در صنعت های زیر استفاده کرد:

  • حمل و نقل ریلی، شهر ایمن، حمل و نقل هوشمند، و سیستم های نظارت در فضای باز و سایر محیط هایی با شرایط سخت جوی

سوئیچ های صنعتی برای انتخاب قطعات دارای الزامات هستند. این دستگاه باید بتواند در محیط های سخت مقاومت کند. بنابراین می تواند خود را با محیط های صنعتی تطبیق داده و از کاربردهای صنعتی در محیط های سخت پشتیبانی کند.

سوییچ صنعتی PoE به طور کلی دارای شبکه حلقه و پشتیبان سریع هست. زمان اضافی سیستم می تواند کمتر از 50 میلی ثانیه باشد. اگرچه سوئیچ های تجاری PoE نیز می توانند شبکه های رینگ تشکیل دهند، اما زمان خود ترمیمی بیش از 10 تا 30 ثانیه است که نمی تواند نیازهای محیط های صنعتی را برآورده کند.

سوئیچ های PoE صنعتی به سوئیچ های سخت یا مقاوم معروف هستند که در محیط های خشن و سخت ایده آل موزد استفاده قرار می گیرند.
اما سوئیچ های صنعتی دوربین مداربسته تجاری در محیط هایی مانند ادارات و محیط های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. سوئیچ های PoE صنعتی در دمایی فراتر از رنج دمایی تعریف شده کار می کنند. سوئیچ صنعتی PoE بدون فن طراحی می شوند تا در محیط های غبارآلود و خشن به راحتی کار کند.

 

برای دیدن سوئیچ های اترنت(UnPoE) کلیک کنید.

 

 

سوییچ 16 پورت صنعتی مدیریتی
[table “7” not found /]